Вчимося малювати разом!

how-to-draw-jerry-the-mouse-from-tom-and-jerry-tutorial-drawingУсі діти, починаючи з самого раннього віку, намагаються творити різноманітні поробки. Через свої вироби, малюнки, вірші чи пісні, людина передає власні почуття та емоції, ділиться найпотаємнішим з навколишнім світом. Наскільки успішною буде дитина в майбутньому напряму залежить від того, як проходив її розвиток ще в дитинстві. Усі діти народжуються з певними, закладеними ще в утробі матері, здібностями. Дивлячись як ці здібності будуть розвиватися і використовуватися, залежить майбутнє і доля людини.

Малювання є прекрасним заняттям. Майже всі діти в віці одного року починають знайомитись з яскравим світом малювання. Хоча не всім батькам до вподоби такі заняття, але саме вони відіграють важливу роль в формуванні творчих навичок дитини. Також завдяки малюнку можна дізнатися про приховані страхи та переживання малюка. Якщо батьки самостійно не в змозі розшифрувати малюнок, його можна показати психологу, який виявить проблему за малюнком. Першими матеріалами для перших малюнків можуть бути не тільки фарби та олівці, але й звичайні крупи. Малювання крупами дуже корисне заняття для розвитку дрібної моторики пальців рук. Вченими доведено, що розвиток мовлення напряму залежить від розвитку моторики кистей рук. Тобто для того, щоб у дитини не було проблем з мовленням у подальшому ви можете освоїти малювання крупами, піском чи іншими дрібними предметами.

Якщо у вас не вистачає матеріальних можливостей відвідувати дошкільні заклади, чи спеціальні курси з малювання почніть займатися з дитиною вдома. Все, що вам знадобиться для таких занять — це звичайні фарби для малювання, декілька кістей та фантазія. Якщо ви не знаєте, який цікавий урок сьогодні обрати, подивіться цікаві ідеї ось тут http://pustunchik.ua/ua/treasure/draw/.

На психологічний та розумовий розвиток дитини успішно впливають спільні заняття малюванням разом з батьками. Дітки намагаються освоїти перші геометричні фігури разом зі своїми рідними, вивчають нові техніки та  освоюють нові прийоми. Малеча полюбляє брати приклад з дорослих, тому не залишайте дитину на одинці. Намагайтесь передати малюку свої знання, які ви отримали ще в дитинстві.

Вчимося малювати перші малюнки. Перші спроби у малюванні не повинні бути занадто складними для дітлахів. Для початку дитині досить навчитися малювати звичайні лінії, розрізняти прості геометричну фігури та ознайомитись з основним художнім інвентарем. Поступово почніть ускладнювати завдання. До уроків залучайте ще більше матеріалів, освоюйте різноманітні методи малювання та прийоми. Малюйте подарункові листівки на свята, тематичні заняття особливо подобаються маленьким митцям. На вулиці залучайте дітлахів до малювання крейдою на асфальті.

Якщо вкласти у дитину знання ще у ранньому віці, залучити її до творчих занять, ви неодмінно виростите розвинену та розумну дитину, яка в майбутньому буде вдячна вам за вкладені знання та сили. Скористаємось мудрістю наших пращурів, та згадаємо  відоме українське прислів’я: “Що посієш — те й пожнеш”!

 


2013  © mamzel.com.ua

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/u0627852/data/www/mamzel.com.ua/wp-content/themes/mamzelik/footer.php on line 39
Яндекс.Метрика