Книги для дітей: які краще вибрати

Сучасна дитяча література настільки різноманітна, що при погляді на книжкові прилавки не знаєш на чому краще зупинити свій вибір. Що краще купити: енциклопедію чи збірку віршів, загадки або англійську абетку. Давайте визначимо, які дитячі книги і для якого віку краще купувати.

 

Дитячі книжки для найменших

детская книга

 

 

Для найменших слід дитячі книги купити з яскравими малюнками і невеликими віршиками. В ідеалі це будуть віршики із 4 рядків, в яких повторюються деякі склади. Яскравим прикладом таких творів служать народні потішки, прибаутки та колисанки, в яких розказується про навколишнє життя.

 

Коли мама чи тато проговорюють вірші або наспівують колискові пісні, малюк слухає і запам’ятовує. Не секрет, що дітки, з якими багато спілкуються, яким з перших днів життя розповідають і читають вірші, починають раніше говорити і ростуть допитливими і кмітливими.

 

Отже, Книги для найменших — це невеликі вірші, бажано з повторюваними складами-примовками (наприклад, тра-та-та, тра-та-та,) і з яскравими картинками, які не перевантажені дрібними деталями.

 

Дитячі книги для молодшого дошкільного віку

rebenok-s-knigoi

 

 

Малюкам від 1 до 3-4 років потрібно читати не тільки вірші, а й казки. Звичайно ж це не будуть багатосторінкові фантастичні розповіді. Діткам до 3 років краще читати «Курочка ряба», «Ріпка», «Рукавичка» або «Теремок» .Якщо ви тільки плануєте такі дитячі книги купити, то зверніть увагу на їх зміст: в ідеалі на одній сторіночці повинно бути одне речення і велика картинка до нього.

 

Як читати

 

Якщо новонародженим можна просто розповідати потішки і примовки, то діткам молодшого дошкільного віку потрібно більше уваги. Тому порядок дій такий: прочитали речення, розглянули картинку: спочатку самі показали і розповіли що де знаходиться, а потім розпитайте малюка. Нехай він покаже де, наприклад, ріпка, а де внучка, нехай покаже, яка велика ріпка виросла і так далі.

 

Книги для дітей дошкільного віку

ребёнок с книгой

 

 

Дошкільнята — народ допитливий. Їм вже мало казок і віршів, їм будуть цікаві енциклопедії. В наші дні енциклопедії — найпопулярніші книги для дітей.

 

Чудово, що в наш час можна ці дитячі книги купити на будь яку тему. Наприклад, хлопчакам подобається читати про динозаврів, лицарів, космос, а дівчаткам підійдуть енциклопедії про навколишній світ, про принцес та ін.

 

Як бачимо, дитячі книги купити — справа дуже відповідальна. Адже від того як і які книги для дітей ми читаємо своїм малюкам, залежить і становлення їх характеру, і їх розумовий розвиток.


2014  © mamzel.com.ua

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/u0627852/data/www/mamzel.com.ua/wp-content/themes/mamzelik/footer.php on line 39
Яндекс.Метрика